Na IPO trzích došlo ke zpomalení, když se ve velkém projevila zvýšená volatilita. V jejím důsledku společnosti, které o primárním úpisu akcií uvažují nebo ho plánují, raději vyčkávají. Tento týden pak máme jen jednu novou společnost a dvě z minulého týdne. Pokud jste zanícený IPO investor, tak se zaměříte na na nové žádosti, které naznačí, jak současná situace na trzích ovlivní společnosti zvažující vstup na burzy.

Největší nabídkou je tento týden nevyplněná společnost, která chce získat kapitál ve výši 200 milionů dolarů. Leo Holdings (LHC.U  ) se o vstup na burzu pokoušela už minulý týden, ale kvůli tržní volatilitě své plány odložila. Tento týden to zkouší znovu a chce získat nespecifické společnosti v odvětví spotřebitelského maloobchodu. Cena akcií se bude pohybovat okolo 10 dolarů.

Zbylé dvě společnosti usilují o menší částky. Motus GI (MOTS  ) vyvinula zařízení ke kolonoskopii, které bylo nedávno schváleno FDA. Společnost chce získat 26 milionů dolarů, ale investoři jsou ostražití, protože společnost čelí ve svém odvětví konkurenci.

A pak je tu společnost Biofrontera (BFRA  ), která nabízí prostředky k léčbě kůže poškozené sluncem. Chce získat 15 milionů dolarů a nabídne 1,2 milionů akcií za cenu pohybující se v rozmezí od 11 do 13 dolarů. Od stávajících akcionářů se navíc pokouší získat dalších 19 milionů dolarů.