Trhy a mnohé elektronicky obchodovatelné fondy se na začátku týdne pokusily vzpamatovat se z propadu z minulého týdne. Investoři byli seznámeni se situací ohledně zamýšlených cel a ceny akcií se začaly pohybovat nahoru. S&P 500 (SPY  ) si polepšil o tíměř 2 % díky silné pondělní rally. V úterý novinky týkající se rezignací z Bílého domu stlačily ceny akcií zpět dolů, ale přes noc se ceny opět zvedly.

Nasdaq 100 (QQQ  ) je vůdčím indexem i nadále. Tento týden se téměř vzpamatoval ze ztrát z minulého týdne. Ceny se i nadále pohybují poblíž maxim, přičemž nejsilnějším sektorem trhu jsou i nadále polovodiče (MH  ). QQQ potřebuje k maximům už asi jen 1,5 % a investoři jsou z tohoto indexu unešeni i nadále.

Index Russell 2000 (IWM  ) se tento týden dočkal trochu pozornosti. V úterý se mu podařilo kompletně vymazat ztráty z minulého týdne. Obchodované množství zůstalo konzistentní v pondělí i v úterý, ale býci měli situaci plně pod kontrolou.

Akcie maloobchodu (XRT  ) jsou tento týden také vesměs v plusu, když se po vlně hospodářských výsledků z minulého týdne celý sektor propadl. Technické tradery tato část trhu víceméně vůbec nezajímá a hranice 47 dolarů je i nadále hranicí odporu. Tím pádem se celý sektor ocitl v jakési letargii a mnozí investoři raději jednoduše vyčkávají.

A nakonec stavitelé domovů (XHB  ), kteří se ze svých minim nedostali. Minulý týden se XHB propadli pod hranici 200denního klouzavého průměru a jen neochotně se dostali těsně nad ni. Vzhledem k tak slabé rally se mnozí analytici domnívají, že byla hranice 200denního klouzavého průměru pokořena a že by mohly další propady způsobit ještě další vlny prodejů.