Ve středu budou burzy uzavřeny, protože se ve Spojených státech slaví Den nezávislosti. Burzy se také uzavřou o něco dřív v úterý, což znamená zkrácený týden pro IPO trh.

Minulý týden byl rekordním týdnem ohledně počtu nových nabídek akcií. Tento týden je tedy zkrácený, a proto se žádných primárních úpisů akcií nedočkáme, ale to ani v nejmenším neznamená, že IPO trh hodlá v budoucnu zpomalit.

Červen byl ve znamení rekordů, což umožnilo vstoupit na trh mnoha společnostem, které k tomu hledaly ten správný okamžik. Vzhledem k vysokému počtu společností, které v červnu vstoupily na akciový trh, je tu ještě vysoký počet dalších společností, které vyčkávají, až letní prázdniny dospějí ke konci. Biotechnické společnosti v současné době vedou s počtem žádostí o vstupu na burzu, přičemž pár jmen si pro sebe urvalo většinu pozornosti.

Společnost Rubius Therapeutics (RUBY  ) bude chtít získat kapitál ve výši 200 milionů dolarů. Tato společnost je v předklinických fázích testování a zaměřuje se na léčbu související s čevrnými krvinkami.

Nemovitostní makléřství Cushman & Wakefield bude chtít na burzu vstoupit také a bude chtít získat 500 milionů dolarů. Počet akcií a cena za jednu zatím nebyly oznámeny.

Také je zde několik čínských společností v oblasti ropovodů a finanční a energetické společnosti, které získají více pozornosti díky rychle stoupajícím cenám ropy.