Na IPO trhu zavládl v průběhu února klid a mnozí si myslí, že se to v dohledné době změní. V tomto měsíci bylo velké množství primárních úpisů akcií odloženo kvůli tržní volatilitě na začátku tohoto měsíce. S koncem měsíce se sice počet primárních úpisů zvyšoval, ale tento týden nás opět čeká pouze jeden.

Společnost Union Acquisition (LTN.U  ) měla původně v plánu vstoupit na trh už minulý týden, ale když se dvě minulé společnosti rozhodly raději počkat, tak svůj vstup na burzu na tento týden odložila i tato společnosti, která chde získat 100 milionů dolarů k akvizici latinskoamerických společností a nabídne 10 milionů dolarů za cenu 10 dolarů za akcii.

Možná největší informace ze světa IPO přišly od společnosti Dropbox (DBX  ), online cloudového úložiště. Společnost oficiálně podala žádost o vstup na burzu v pátek a zájem investorů se záhy k IPO trhu ihned navrátil. Pravděpodobně půjde o největší technické IPO tohoto roku, protože se pokusí získat kapitál ve výši 500 milionů dolarů, což budou ostatní velmi bedlivě sledovat.

Dále tu máme širokou škálu společností, které o vstup na burzu požádaly v poslední době, ale žádné datum vstupu na trh nebylo zatím nijak upřesněno. Pokud si vše sedne, tak by se tento týden teoreticky mohlo o vstup na burzu pokusit i více společností, ale prozatím víme jenom o jedné. Společnosti, které zatím stále vyčkávají, patří do zdravotnického, technologického a bankovního sektoru.