Tento týden se představí celkem osm nových společností, které usilují o 1,3 miliard doladů. Je tu několik technických společností, které se zřejmě budou těšit pozornosti médií a také biotechnické a čínské společnosti.

Nejdříve je tu společnost Evo Payments (EVOP  ), která se zřejmě dočká největší mediální pozornosti. Tato atlantská společnost chce získat 210 milionů dolarů a nabídne 14 milionů akcií za cenu od 14 do 16 dolarů. Evo Payments je společnost zpracovávající platby s více než 525 000 klienty po celém světě, kteří její systém využívají.

Další zajímavou společností je taktéž atlantská společnost GreenSky (GSKY  ). Ta se specializuje na digitální půjčky a s 34 miliony akcií s cenou pohybující se od 21 do 23 dolarů a kapitálem ve výši 750 milionů, který chce společnost získat, se jedná o nejětší IPO tohoto týdne.

Pokud máte rádi biotechnické společnosti, tak si můžete vybrat hned ze čtyř společností. Největší z nich je primární úpis společnosti Kiniksa Pharmaceuticals (KNSA  ), která vyvíjí autoimunitní léky. Chce získat 126 milionů a nabídne 7 milionů akcií za cenu od 17 do 19 dolarů za akcii.

Další je společnost Scholar Rock (SRRK  ), která se zaměřuje na léčbu spinální svalové atrofie. Je to poměrně menší úpis, společnost chce získat pouze 75 milionů dolarů, aby mohla pokračovat ve svém výzkumu. Nabídne 5 milionů akcií za 13 až 15 dolarů za akcii.

Společnost Iterum Therapeutics (ITRM  ) pracuje na antibiotikách, které se zaměří na bakteriové infekce, a potřebuje kapitál ve výši 80 milionů dolarů. Společnost nabídne 5,3 milionů akcií za cenu od 14 do 16 dolarů za kus.

Poslední biotechnickou společností je společnost Hancock Jaffe Labs (HJLI  ). Chce získat pouze 8 milionů dolarů a zaměřuje se na prostetika určená ke kariovaskulárním operacím. Společnost nabídne 1,1 milionů akcií za cenu od 6 do 8 dolarů za jednu.

Poslední dvě společnosti jsou čínské technické společnosti. Společnost Ambow Education (AMBO  ) je vzdělávací služba, kzerá usiluje o 6 milionů dolarů, aby se mohla rozrůst. Nabídne 1,5 milionu dolarů na 3,5 až 4,5 dolarů za kus.

Poslední novou společností je společnost CLPS (CLPS  ), což je výpočetní společnost, která se zaměřuje na podporu čínského finančného sektoru. Společnost chce získat finanční prostředky ve výši 11 milionů dolarů a nabídne 2 miliony akcií za cenu pohybující se v rozmezí od 5 do 5,5 dolarů za kus.