Červnový IPO trh byl zaplaven novými akciemi. Počet nových primárních úpisů, nedávná úspěšná technická IPO a silný trh obecně jsou základem k úspěšnému IPO trhu. Třetí červnový týde se představilo celkem 11 společností a snad máte rádi společnosti ze sektoru zdravotnictví, neboť většina pochází právě z něj.

Největším primárním úpisem akcií minulého týdne byl nemovitostně investoiční fond, který chce získat 504 milionů dolarů. SpolečnostEssential Properties (EPRT  ) se specializuje na nemovitosti, které pronajímá pouze jednomu nájemníkovi, a nabídne 32,5 milionů akcií za cenu jedné pohybující se v rozmezí od 14 do 17 dolarů.

Mezi menší IPO minulého týdne patří společnost I3 Verticals (IIIV  ), což je společnost zpracovávající platby pro malé společnosti, která chce získat 80 milionů dolarů a nabídne 6,6 milionů akcií za cenu jedné pohybující se mezi 11 až 13 dolary. Další společností je LF Capital Acquisition (LFACU  ), která byla vytvořena za účelem realizace akvizic společností v bankovnínm nebo finančně-technickém sektoru. Společnost nabízí 13,5 milionů dolarů za cenu 10 dolarů za kus.

A konečně se dostáváme k sektoru zdravotnictví. Největším úpisem z tohoto sektoru je v Londýně sídlící společnost Autolus Therapeutics (AUTL  ). Společnost, která vyvíjí léky na rakovinu, chce získat finanční prostředky ve výši 125 milionů dolarů a nabídne 7,8 milionů dolarů za cenu od 15 do 17 dolarů za kus.

Unavují vás migrény? Společnost ElectroCore (ECOR  ) má v úmyslu váš problém vyřešit s novým nervovým stimulátorem. K uvedení tohoto produktu na trh chce společnost získat kapitál ve výši 65 milionů dolarů, k čemuž nabídne 4,3 milionů dolarů za 14 až 16 dolarů za kus.

Společnost Xeris Pharmaceuticals (XERS  ) pracuje na injekčním léku na hypoglykémii. Společnost chce získat 75 milionů dolarů a nabídne 5 milionů akcií za 14 až 16 dolarů za kus.

Magenta Therapeutics (MGTA  ) by ráda získala 100 milionů dolarů, aby zefektivnila transplantaci kmenových buněk. Společnost nabídne 6,6 milionů akcií za cenu od 14 do 16 dolarů za kus. Společnost Novartis už udělila licenci prvním kandidátovi, což ukazuje, že velké farmaceutické společnosti jeví zájem.

Kezar Life Sciences (KZR  ), což je společnost vyvíjející léky na autoimunitní onemocnění, hledá 70 milionů dolarů. Společnost nabídne 4,6 milionů akcií za 14 až 16 dolarů za jednu.

Společnost Avrobio (AVRO  ) aplikuje kmenové buňky k léčbě vzácných onemocněních. Nabídne 4,4 milionů akcií za cenu pohybující se od 16 do 18 dolarů za jednu, aby mohla společnost pokračovat ve své práci.

Aptinyx (APTX  ) se zaměřuje na orálně užívané léky na vzácná onemocnění mozku. Společnost usiluje o kapitál ve výši 80 milion dolarů výměnou za 5,33 milionů akcií za 14 až 16 dolarů za jednu.

Poslední novou společností na akciovém trhu z minulého týdne je společnost Eidos Therapeutics (EIDX  ), která potřebuje 100 milionů dolarů, aby mohla vyvíjel léčnu na neurodegenerativní onemocnění. Nabídne 6,25 milionů akcií za 15 až 17 dolarů za jednu.