Tento týden jsme se dočkali pouze dvou úpisů akcií, ale i tak jich nás v budoucnu čeká ještě spousta. Historicky je červen pro vstup nových společností na akciový trh poměrně aktivní, ale vzhledem k velkému počtu společností, které už své akcie stihyl upsat, je začítek června poněkud vlažnější.

Společnost M17 Entertainment (YQ  ) je multi streamovací technická společnost se sídlem v tchajwanském Taipei. Chce získat 83 milionů dolarů, aby mohla pomoct svému raketovému růstu, který za rok dosáhl přes více než 200 %. Společnost nabídne 7,5 milionů akcií za 10 až 12 dolarů za kus.

Druhou společností tohoto týdne je společnost MeiraGTx (MGTX  ), což je biotechnická společnost se sídlem v New Yorku. Společnost má v současné době několik léků v první a druhé fázi testování a navíc doufá, že další začne testovat příští rok. Nabídnou 5 milionů akcií za cenu od 14 do 16 dolarů za jednu, ale investoři by si měli být vědomi skutečnosti, že ke schválení léků budou potřeba další finance.

Tento měsíc by na akciový trh mohlo vstoupit ještě hodně společností, včetně Focus Financial Partners (FOCS  ) a také BJ's Wholesale Club (BJ  ), což je přímý konkurent společností Sams Club a Costco (COST  ).