Nejnovější verze hodinek od Applu Apple Watch Series 3 s LTE má bohužel pár zádrhelů. Mnoho uživatelů iPhonu si stěžovalo na příjem signálu a bezdrátové připojení, ale objevil se i nový problém. LTE připojení nových hodinek, které by uživatelům umožňovalo volat přímo z jejich nových hodinek, nefunguje tak, jak by mělo.

Mnoho recenzujících blogů a mnoho lidí, kteří se k hodinkám dostali dříve, bylo docela upřímných, což se projevilo na ceně akcií. Ta se ve čtvrtek propadla téměř o 2 % a ve středu také, a to i navzdory tomu, že společnost oznámila, že pracuje na náprvě. Problém spočívá v tom, že lidé začali hledat důvody, proč jim koupě těchto hodinek nestojí za to. Hodně technických blogů a recenzentů nových technologických výrobků se začalo zaměřovat na nestálé bezdrátové připojení a nedostatečnou výdrž baterie. Ta sice není ničím novým, ale pouhá hodinová výdrž v režimu hovoru opravdu nestačí.

I tak se ale zdá, že cool faktor působit nepřestal, a Apple prozatím oznámil, že většinu problémů se společnosti podaří vychytat softwarovou aktualizací, ale některé nedostatky budou vyžadovat návštěvu servisního technika.

Akcie Applu (AAPL  ) mají za sebou skvělý rok, polepšily si o více než 37 %, než se tento týden propadly. Vzhledem k těmto vysokým přírůstkům je jasné, že si dlouhodobí investoři mohou dovolit trochu vyčkávat, než se rozhodnou zaujmout jiné pozice. I tak to ale není pro Apple úplně typické, protože je zvyklý svou základnu uživatelů vždy naprosto uchvátit. Analytici z Wall Street se domnívají, že se to velmi rychle vyřeší, protože žádná společnost zatím Applu nesnížila rating nebo neupravila cílovou cenu akcií směrem dolů.